Obrabiarki konwencjonalne XYZ

Pomimo rozwoju w kierunku systemów sterowania „łatwej obsługi” CNC nadal oferujemy pełną gamę obrabiarek konwencjonalnych, które wciąż są popularne w szkołach, warsztatach utrzymania ruchu, narzędziowniach itp.

Przez 40 lat firma XYZ zainstalowała ponad 10 000 konwencjonalnych frezarek i tokarek w Europie. Stały się synonimem jakości, niezawodności z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie manualne obrabiarki XYZ są wykonane z jednolitego odlewu żeliwnego, co zapewnia niezrównaną sztywność i stabilność. Wszystkie obrabiarki są wyposażone w europejskie łożyska i podzespoły elektryczne, w pełni zgodne z wymogami CE.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie obrabiarek konwencjonalnych, skorzystaj z formularza znajdującego się pod każdą stroną lub po prostu skontaktuj się z naszym zespołem, pisząc na adres sales@xyzmachinetools.pl lub dzwoniąc pod numer +48 323235150

Frezarki konwencjonalne

Popularne wśród szkół i warsztatów utrzymania ruchu.

Tokarki konwencjonalne

Nasze tokarki konwencjonalne są niezawodne i mają doskonały stosunek jakości do ceny.

Szlifierki do płaszczyzn

Nasze szlifierki są dostępne w różnych rozmiarach i opcjach.

Piła taśmowa

Szybkie i dokładne napinanie taśmy.
Standardowy rozmiar taśmy 25x3300mm.

Gwinciarka – Fast Tap

Gwintowanie pionowe oraz poziome,
maks. gwint M24 w aluminium i stali.

Jakość, niezawodność i doskonały stosunek jakości do ceny

W ciągu ostatnich 40 lat firma XYZ zainstalowała w Wielkiej Brytanii ponad 10 000 kownecjonalnych frezarek i tokarek, które stały się synonimem jakości, niezawodności i opłacalności.

Wszystkie maszyny konwencjonalne XYZ są zbudowane z solidnego jednolitego odlewu żeliwnego. Zapewnia to niezrównaną sztywność i stabilność. Wszystkie są wyposażone w europejskie łożyska i komponenty elektryczne w pełni zgodne z CE.

Prosimy o kontakt +48 323235150

 

Katalog XYZ 23/24

Poproś o swój katalog