Gama manualnych frezarek XYZ

Pomimo postępów w zakresie systemów „łatwej obsługi” CNC nadal oferujemy pełną gamę manualnych obrabiarek, które są bardzo popularne wśród organizacji szkoleniowych i warsztatów utrzymania ruchu itp.

35 lat firma XYZ zainstalowała ponad 10 000 manualnych frezarek rewolwerowych i tokarek w Europie, które stały się synonimem jakości, niezawodności z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie manualne obrabiarki XYZ są wykonane z żebrowanego odlewu żeliwnego, co zapewnia niezrównaną sztywność i stabilność. Wszystkie obrabiarki są wyposażone w europejskie łożyska i podzespoły elektryczne, w pełni zgodne z wymogami CE.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie obrabiarek ręcznych, skorzystaj z formularza znajdującego się pod każdą stroną lub po prostu skontaktuj się z naszym zespołem, pisząc na adres sales@xyzmachinetools.pl lub dzwoniąc pod numer +48 323235150

Frezarki Manualne

Popularny wśród organizacji szkoleniowych i warsztatów serwisowych.

Manualnych Tokarek

Nasze tokarki ręczne są niezawodne i mają doskonały stosunek jakości do ceny.

Szlifierek

Nasze szlifierki są dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach.

POZIOMA PIŁA TAŚMOWA.

Szybkie i dokładne napinanie ostrza.
Standardowy rozmiar ostrza 25x3300mm.

Fast Tap

Gwintowanie pionowe i poziome, maks. gwint
M24 w aluminium i stali.

Jakość, niezawodność i stosunek jakości do ceny

W ciągu ostatnich 30 lat firma XYZ zainstalowała w Wielkiej Brytanii ponad 10 000 ręcznych frezarek i tokarek rewolwerowych, które stały się synonimem jakości, niezawodności i opłacalności.

Wszystkie maszyny ręczne XYZ są zbudowane z solidnego żebrowanego żeliwa, aby zapewnić niezrównaną sztywność i stabilność, a wszystkie są wyposażone w europejskie łożyska i komponenty elektryczne z pełną aprobatą CE.

 

Prosimy o kontakt +48 323235150

Katalog XYZ 23/24

Poproś o swój katalog